Pozvánka na HANNOVER MESSE 2021 Digitálně

Strojírenský veletrh HANNOVER MESSE měl letos v dubnu zahájit po roční pauze veletržní sezónu na hannoverském výstavišti. Bohužel s ohledem na aktuální vývoj pořadatelé rozhodli uspořádat přední světový veletrh průmyslového odvětví jen digitálně.

Firmy, které se chtějí aktivně účastnit veletrhu HM 2021 Digital Edition jako vystavovatelé, si mohou vybrat ze tří forem prezentace (veletržních balíčků) S, M a L.Čím vyšší kvalita balíčku, tím více je zahrnuto marketingových služeb. Základní účast s balíčkem S vychází na 2.900 EUR.

Účastníci mohou na HM 2021 Digital Edition od 12. do 16. 4. 2021, jako obvykle navazovat kontakty, věnovat se networkingu, vyměňovat si znalosti a společně diskutovat o nových produktech, projektech a inovacích v oboru.

Více informací k HM 21 Digital Edition získáte na webové stránce https://www.hannovermesse.de/en/hm-digital-edition nebo u výhradního zastoupení pořadatele Deutsche Messe v ČR, u společnosti PROveletrhy, www.proveletrhy.cz, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548.