Česko-německé kooperační fórum Strojírenství

Termín: 15. 5. 2019 | 09:00–17:00 hod.
Místo konání: Konferenční prostory hotelu angelo Prague, Radlická 3216/1g, 150 00 Praha 5

Dne 15. května 2019 pořádá AHK Services s.r.o. / Česko-německá obchodní a průmyslová komora česko-německé kooperační fórum Strojírenství, jehož cílem je výměna znalostí a zkušeností mezi českými a německými firmami a navázání nových kontaktů. Na akci zazní odborné příspěvky německých a českých referentů, a také se zde představí devět německých strojírenských firem se svými produkty a službami.
Akce je určena zejména pro výrobní a obchodní firmy působící ve strojírenském, automobilovém, leteckém, plastikářském a kovozpracujícím průmyslu, zástupce odvětvových svazů, technického a ekonomického tisku a technických vysokých škol.

Program a přihlášku na kooperační fórum, a také přehled německých firem včetně jejich profilu a záměru na českém trhu, naleznete na stránkách ČNOPK:

Se zástupci německých firem je možné domluvit si prostřednictvím ČNOPK ve dnech 15. - 17. května 2019 individuální obchodní schůzku. Tato schůzka se může uskutečnit buď 15. května 2019 v návaznosti na kooperační fórum v hotelu Angelo Prague nebo 16. a 17. května 2019 v prostorách ČNOPK či po individuální dohodě v sídle Vaší společnosti.

Účast na kooperačním fóru i kooperačních rozhovorech je zdarma, podléhá však registraci předem. Kapacita omezena.

Fórum je simultánně tlumočeno ČJ/NJ. V případě potřeby Vám zdarma poskytneme tlumočení i pro Vaše kontaktní rozhovory.

Prosíme o Vaši přihlášku do 26. dubna 2019.

Děkujeme za Váš čas věnovaný našim materiálům a těšíme se na setkání s Vámi!

S přátelským pozdravem

Irena Novotná